yusufkaraagacli@hotmail.com 0 533 347 49 30
Necatibey Cad. No:24 Çankaya/Ankara

KURUMSAL

ASA

ASA ORGANİZASYON; Bando ve mehter ile düğün, bayram ve kutlama etkinlikleri organizasyonu alanında hizmet vermektedir.


Özel gün, gece, şenlik ve kutlamaların tek eğlence ve motivasyon kaynağı olan orkestra, bando ve mehter ile etkinliklerinizin coşkuyla kutlanmasını sağlıyoruz. Geniş ve profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz eğlence sektöründe etkinliğinizin zirvede yaşanacağının garantisini veriyoruz.


Geçen zaman içinde pek çok etkinliğin organizasyonunu yaptık. Gelecekte de kalite müzik ve kaliteli hizmetten asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Hizmet ve faaliyetlerimiz arasında;


Bando, maskot bando ve mehter ile düğün ve nişanlar, bayram ve kutlamalar, işyeri açılışları, sünnet düğünleri, şenlik ve festivaller, kurumsal firma etkinlikleri, ramazan akşamı etkinlikleri, doğum günü etkinlikleri, evlenme yıldönümü etkinlikleri, çocuklar için gösteri ve etkinlikler ile diğer eğlence ve kutlamalar yer almaktadır.


Eğlence, faaliyet ve etkinliğin yapılacağı mekanda zamanından önce yerimizi alırız. Hiç bir aksilik ve aksaklık oluşmaması için tüm tedbileri alırız. İşimizi severek yaptığımızı ve etkinliğin çok güzel geçmesi için sizden daha fazla özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.


Ankara kiralık bando mehter takımı, kiralık bando ankara, kiralık mehter ankara, bando kiralama, mehter kiralama, ankara mehter, ankara bondo, kiralık bando mehter fiyatları, bando mehter kiralama fiyatları, balkan bando ekibi kiralama, ankara balkan bandosu, düğün bandosu, maskot bando, gelin alma bandosu, pasta bandosu, latin bandosu, festival karnaval bandosu, balkan bandosu fiyat, ayaş bala kiralık bando, beypazarı çamlıdere kiralık bando, çubuk elmadağ kiralık bando, etimesgut evren kiralık bando,